Magazyn 2

Magazyn o powierzchni 1000 m.kw.

Nowoczesna hala wybudowana w 2016 r. o wymiarach – (58,30m x 16,30m); Wysokości składowania – (7m); z posadzką betonowa-bezpyłowa; Składa się z powierzchni (950 m2) przedzielenia na dwie części : (450m2) i (500m2), możliwość połączenia. Wjazd do hali poprzez 2 szerokie bramy (6m x 4,5m) z poziomu 0. Możliwość połączenia z Halą nr.1 i Halą nr.3 w jedną całość o pow.(3000m2)

Lokalizacja obiektu:

Nieruchomość w Nowym Dworze usytuowana jest na obrzeżu miasta Nowy Dwór Mazowiecki, w rejonie zabudowy magazynowo-produkcyjnej, w sąsiedztwie innych baz i zakładów produkcyjnych przylegając na długości 200 m do ul. Okunin /przy drodze 631- z Warszawy na północ i wschód Polski /. Usytuowana bezpośrednio przy szosie. Możliwość ustawienia bardzo widocznego billbordu reklamowego. Obiekt zlokalizowany jest w planie miejscowym w strefie o symbolu Ba2 – jako tereny zabudowy magazynów i składów. W bliskim sąsiedztwie znajduje się; Zakłady ELF –TOTAL Lubrifiants, Hydrobudowa 1, itp

Telekomunikacja

Obiekt jest podłączony do sieci telefonicznej. Posiada własne linie telefoniczne.

Parking

Cały obiekt posiada dużą ilość własnych miejsc parkingowych, zarówno od frontu jak i na terenie.

Media techniczne

Nieruchomość wyposażona jest w następujące media: – miejska sieć wodociągowo-kanalizacyjna, – sieć energetyczna, – sieć telefoniczna.

Ochrona

Nieruchomość ogrodzona jest ze wszystkich stron. Obiekty posiadają własny system alarmowy. Ponadto teren jest chroniony i monitorowany.